faraj

موزیک ست

logo-samandehi

دانلود آهنگ ku isha une

دانلود آهنگ ku isha une

دانلود آهنگ ku isha une

موزیک ست همراه شماست هم اکنون منتشر میکند اهنگ ku isha une را در دو کیفیت متفاوت ۱۲۸ و ۳۲۰ همراه با متن اهنگ

Download Music Flori Mumajesi ku isha une

دانلودآهنگ ku isha une

متن آهنگ

♡•°•♡•°•musicset.ir•°•♡•°•♡

Ku ishe ti kur më shikonin mua në sy

Ku ishe ti kur më dënonte zoti për ty

Ku ishe ti? Që të më thoje se jam gabim

Ku ishe ti kur nuk e ndjeja më trupin tim

Pyes veten: Ku isha unë

Ku isha unë kur dikush ty të donte më shumë

Ku isha unë kur harrove se të doja pafund

Ku ishe ti kur unë urreja veten pa ty

Ku ishe ti kur dhe njëherë s’do flinim të dy

Ku ishe ti kur unë besoja tjetër njeri

Ku ishe ti kur unë kërkoja pak dashuri

Pyes veten: Ku isha unë

♡•°•♡•°•musicset.ir•°•♡•°•♡

دانلودآهنگ ku isha une


آموزش دانلود در اندروید : در اندروید بر روی لینک ها نگه دارید تا منو باز شود و گزینه Download link و یا Save link را بزنید.